Stodoła

"Wciąż czymś zaskakiwał", zawsze miał nowe pomysły" – mówili o nim koledzy, z którymi współpracował w studenckim klubie STODOŁA. 

Był postacią znaną w "Stodole", przede wszystkim jako pomysłodawca i organizator imprez jazzowych, które odbywały się pod nazwą "Acoustic Pub". Promował nowe, początkujące zespoły muzyczne i teatralne. Organizował wymianę studenckich grup muzycznych, także spoza Polski. Współoracował z Polskim Towarzystwem Muzyki Współczesnej. Imprezy pod  wspólną nazwą "Acoustic Pub" odbywały się w Stodole w każdą środę o godzinie 20.00. 

"Jeśli nie interesuje cię poezja ani hodowla rybek ani rock and roll, to może dasz się namówić na trochę jazzu" - zachęcał  do udziału w imprezie Paweł. 

Plakaty rysował najczęściej sam, bo środki na działalność były mizerne.
Podstawowym założeniem działalności, którą zajmuje się Paweł, jest promowanie nowych, początkujących zespołów. Na współpracę z klubem zdecydowały się "Pol Jazz" i "Folk Time". Pierwszy taki koncert odbył się 26.02 (1992r), na którym wystąpiła grupa "Jejante", grająca wenezuelską muzykę ludową. Nawiązane zostały również kontakty z klubami zachodnimi, przede wszystkim z Niemiec, które zaowocują wymianą grup muzycznych.

"Największym marzeniem Pawła jest jednak zorganizowanie w Stodole imprezy towarzyszącej "JAZZ JAMBOREE". Miałyby to być nocne jamy z udziałem muzyków uczestniczących w festiwalu. Prowadzone są już rozmowy"
("Donosiciel" nr 3 1992)